Návnada - Luboš Blaha

Autor: Ján Kmeť | 12.1.2020 o 16:19 | (upravené 14.1.2020 o 20:36) Karma článku: 3,58 | Prečítané:  1403x

Asi si ste všimli tak trochu kontroverznú a humornú postavičku ľavicového spektra Slovenskej politiky Luboška Blahu

Extrémny ľavičiar a  obdivovateľ vraha Che Guevaru  https://sk.wikipedia.org/wiki/Che_Guevara ,ktorý v Kubánskej pevnosti  La Cabaña, posielal na popravu odporcov režimu a revolúcie , a to nielen ozbrojených nepriateľov , ale aj úplne bežných drobných ľudí (človeka milión) vlastníkov napr. holičstva ktorý sa nechcel vzdať svojho chudobného  holičstva a preto bol nepriateľ revolúcie , vlastnil pár ošúchaných holičských kresiel a jeho rodina po jeho poprave musela emigrovať .

Áno Luboško je  poslanec s veľmi zaujatým a infantilným slovníkom. Luboško  absolvent politológie t.j. pre neznalých skoro úplne dno kvality slovenských vysokých škôl a promovať by mohol aj môj kocúr.(inšpiráciu pre tento slovník som čerpal v statusoch Luboša Blahu a jeho postojom k oponetom)

Poznávacie znamenia jeho statusov sú spojenia ako jeho oponenti škriekajú  hulákajú sú nevzdelaný a niektorý majú  len maturitu , a jeho inteligentné ľavicové veličenstvo nimi pohŕda, lebo sú len obyčajnými plavčíkmi a pod, (Ľuboško ak plavčík zachráni len jedného kúpajúceho je osožnejší ako tisíc absolventov politológie )útočí na rodinný pôvod oponentov  pritom Otec Blahu pracoval v tlačovom orgáne  komunistickej strany  Nové Slovo ( nerád spomínam rodinu ,rodinu si nikto nevyberá ,ale Luboško takto pracuje tak aj Ja lebo karma je zdarma )Len tak pre svoju  informovanosť som zašiel do archívu v knižnici a prečítal som zopár článkov v Novom Slove podľa Luboška statočného novinára jeho otca  o úlohe KSČ následne som si pozrel aj články v denníku Republika a ostal som zhrozený nad článkami kovaného komunistu , no čo už  mohlo z Ľuboška vyrasť keď má takýto vzor s pokriveným svetonázorom .

Ukážme si  manipuláciu  a metódu  ktorou Ľuboško ovláda svoju facebookovú bublinu. Zameria sa na pár overiteľných faktov z nich vytvorí metódou ala Machiavelli a Goebels (napr. liberálny fašizmus opakuje neustále ) neuveriteľnú konštrukciu s úplne manipulatívnym záverom  a jeho facebooková bublina je v extáze ,aký že je inteligent a vzdelaný. Áno Blaha je obdarený určitou inteligenciou a veľmi obratne ju  zneužíva na zlo , klamstvo a manipuláciu .Príklad v statuse o Bielorusku Ľuboško píše Bielorusko rastie a porovnáva ho z štvrťou v New Yorku Bronxom , a pod príspevkom mu bublina pritakáva. Myslieť si že to porovnanie pramení z neznalosti by bola chyba. Položme sme si otázku prečo vybral práve Bronx , on vzdelaný politológ ,veď dobre vie že porovnať kvalitu života sa dá úplne presne a exaktne , je to výlučne  účelová manipulatívna konštrukcia a túto metódu  aplikuje na všetky svoje statusy ako aj  príspevok o Tibete a Číne , ktoré  písal na Facebook z Číny, kde aj malý a nevinný status bežného občana Číny na Facebooku  znamená obrovský problém , lebo obišiel veľký čínsky firewall. Súčasne sa pozrime prečo Blaha extrémny ľavičiar a obdivovateľ Husáka odporca Nato sa ocitol  na kandidátke smeru. Všetky jeho extrémne ľavicové politické postoje a názory nie sú vôbec obsiahnuté v žiadnom oficiálnom dokumente strany smer. To sa týka  zahraničnej politiky  EU členstva ,  ekonomiky  , alebo pohľadu na socializmus a komunizmus , noo je tam preto aby viazal aj túto extrémnu časť ľavicového spektra k strane smer , a jeho obdivovatelia sú taký infantilný ,že im ani na rozum nepríde ako sú zneužitý a manipulovaný. Ja rešpektujem ich ľavicový svetonázor ,ale strana smer nikdy nebude presadzovať ich krajne ľavicové požiadavky a Blaha ich klame a pripútava k strane smer to aj napriek tomu ,že existujú ľavicové strany hlásiace sa  otvorene  ku krajnému ľavicovému svetonázoru a vyhoveli by  Ľubošovej bubline lepšie. Prečo si Fico áno Fico lebo domnievať sa , že moc v smere má niekto iný by bolo veľmi naivné  drží extrémneho ľavičiara ,ktorý niektoré svoje statusy konči výzvou k revolúcii zvolaním vila la  revolucion. Náš horlivý  Ľuboško je taká návnada on manipulátor a "vzdelaný politológ" je takto zneužitý a ani o tom nevie lebo ako náhle splní svoju úlohu je nepotrebný, žiadne  jeho ľavičiarske požiadavky(znárodňovanie, družstvá,  ľavicové zásahy do ekonomiky hodnotová orientácia na Rusko vystúpenie z NATO a kritika predstaviteľov Európskej únie ktorých nazval „bandou lúzrov“,  boj proti globalizácii....... ) nebudú  nikdy presadené v oficiálnej politike strany smer.  

Takže sa lúčim  vila la  návnada Blaha

PS: len pre ilustráciu aký je Ľuboško konzistentný a ako prevracia kabát , dôkaz jeho kladného postoja k LGBT a ich požiadavkám ako aj schvaľovanie  liberálneho postoja k užívaniu marihuany (koľko sa v statusoch naprskal na Trubana) .Áno smer ma na kandidátke  pod číslom 11 človeka s liberálnym postojom k marihuane.

https://www.youtube.com/watch?v=DJIAToX0I0I  je to pasáž od času 3:00 cca do 3:20  

upozornenie:  video len pre silné povahy  po zhľiadnutí  všetkých Ľuboškových videí vám hrozí akútny pokles IQ a ľavicová epilepsia a hrozí vám že budete zmanipulovaný  ľudovo osprostiete.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Pellegrini odmieta prepojenia na SAD Zvolen: Nestarám sa, ako chodia

Zástupcovia župy sa s dopravcom stretnú v stredu.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Pri Zvolene sa bojuje o Slovensko

Keď si má Pellegrini vybrať súkromníka alebo verejnosť, neváha.


Už ste čítali?